کامپیوتر ۰ اینترنت ۰ دانلود ۰ پروکسی

آموزش کامپیوتر و اینترنت و پروکسی

شما با این ترفند تنها کسی خواهید بود که می توانید وارد ویندوز XP

شما با این ترفند تنها کسی خواهید بود که می توانید وارد ویندوز XP شوید به این روش که:

یک دیسکت فرمت شده و سالم (مهم نیست که اطلاعاتی هم در آن باشد) را در Floppy Drive قرار داده و چند مسیر ساده زیر را دنبال کنید: ( این قسمت برای شماره 5 می باشد).

1- کلید های ترکیبی Window+R را هم زمان فشار داده تا کادر Run ظاهر گردد.
2- تایپ کنید syskey و Enter را بزنید.
3- در کادر جدید Update را کلیک کنید.
4- در کادر جدید، شما با فعال کردن کلید رادیویی Password Startup می توانید پسوردی را تایپ کرده (در هر دو قسمت) و سپس کلید Ok را بزنید. در این حالت قبل از هر بار وارد ویندوز شدن حتی قبل از رسیدن به مرحله پسورد User ها و یا Administrator این پسورد از شما پرسیده خواهد شد، تا سه بار اجازه تایپ پسورد صحیح را خواهید داشت.
5- یا اینکه در قسمت پاینی کادر (System Generated Password) را فعال کرده و همچنین کلید رادیویی زیر آن را هم فعال کنید. (Store Startup Key…). یک Floppy Disk را در Floppy Drive قرار دهید. حالا Ok را بزنید.
6- در پیغامی که آمده است، Ok را بزنید. دو باره Ok را بزنید.
7- بعد از انتقال فایل StartKey.Key به دیسکت و اتمام کار، دو باره Ok را بزنید.
8- حالا سیستم را راه انداری کرده تا نتیجه را ببینید.

** نتیجه قسمت شماره 4 این خواهد بود که هر بار که خواستید وارد ویندوز شوید یک کادر درخواست پسورد غیر قابل نفوظ از شما درخواست تایپ پسورد صحیح را خواهد کرد.

** نتیجه شماره 5 هم که خفن تر است این است که شما برای هر بار وارد ویندوز شدن، قبل از رسیدن به مراحل انتخاب User باید حتماً دیسکت امنیتی را در Floppy Disk قرار داده و سپس Ok کنید تا به مراحل بعد بروید.
خوب بود؟
تاریخ ارسال: شنبه 14 مهر 1386 ساعت 14:33 | نویسنده: حامد | چاپ مطلب 0 نظر